החיבור בין כתיבת תוכן לקידום אתרים | לינקמי

למה לערוך השוואת מחירים בין חברות קידום?

השוואת מחירים בין חברות קידום אתרים חוסכת כסף, אבל לא רק.

כאשר אתה משווה מחירים בין חברות קידום אתרים, אתה רוצה לוודא שאתה מקבל את העסקה הטובה ביותר, אבל גם את סוג השירות המדויק ביותר לסוג העסק. אתה צריך לדעת איזה סוג של שירותים החברות מציעות ואת הרקורד שלהם בתחום, להכיר את סוגי הלקוחות שהחברה מקדמת ועוד.

יש הרבה בלבול בענף בכל הנוגע להשוואת מחירים. חברות רבות טוענות שהשירותים שלהן זולים יותר מספקים אחרים, אך הן לא תמיד מזכירות דבר לגבי איכות העבודה שלהן. זו הסיבה שחשוב להשוות מחירים בין חברות קידום אתרים ולוודא שאתה מקבל עסקה הוגנת עבור הכסף שלך. חשוב לזכור, ישנו הבדל בין קידום אתרים אורגני לעומת חיפוש בתשלום.

 

השוואת מחירים בין חברות קידום אתרים

אופטימיזציה אורגנית למנועי חיפוש (SEO), היא סוג של שיווק במנועי חיפוש שבו תוכן באתר מותאם למילות מפתח. זאת, כדי למשוך תנועה אורגנית של מנועי חיפוש מסורקי אינטרנט כמו העכבישים של גוגל מבלי לשלם עבור פרסומת בחיפוש מנועים.

כשזה מגיע לקידום אתרים, חשוב להשוות מחירים בין חברות קידום אתרים. ישנן סיבות רבות מדוע חשוב לבצע השוואת מחירים. ראשית, אתה רוצה לוודא שאתה לא משלם יותר מדי עבור שירות ושהחברה שווה את המחיר שלה. אתה גם רוצה לוודא שהם לא משתמשים בטקטיקות מפוקפקות שעלולות להוביל לעונשים ע"י גוגל.

כיצד גוגל ניתן עונשים ומדוע? כיצד להימנע מזה?

עדכוני הפנדה, הפינגווין והיונים של גוגל נוצרו כולם כדי להילחם בשימוש בטקטיקות SEO של כובע שחור. ה-Panelty היא רשימה של אותות שגוגל משתמשת בהם כדי לזהות אתרים שעברו מניפולציות לדירוג שלהם.

רשימה זו כוללת דברים כמו סתימת מילות מפתח, טקסט מוסתר וקישורים לא טבעיים. אם לא ערכתם השוואה בין חברות קידום ולא בחרתם בחברה הנכונה, היא יכולה (לפעמים שלא במכוון) להפיל אתכם בפח ולפגוע בדירוגים האורגניים שלכם.

גוגל גם הוציאה את ה-"PANELTY" שהוא ראשי תיבות של עדכוני פינגווין, פנדה ויונים. עדכונים אלה נועדו כולם להילחם בשימוש בטקטיקות SEO של כובע שחור על ידי זיהוי אתרים שעברו מניפולציות לדירוג שלהם.

אז מה לעשות? כיצד לקדם אתר בגוגל?

בשורה התחתונה, קידום אתרים הוא תהליך מסובך ולא תמיד קל לדעת מהן השיטות המומלצות. עם זאת, ישנם כמה דברים ספציפיים שגוגל מחפשת כאשר קובעים האם אתר צריך להיענש על ידי מנוע החיפוש. כדי למצוא את השירות המדויק לכם ביותר, חשוב להשוות בין מחירים וסוגי שירותים של חברות קידום אתרים מומלצות. השוואת מחירים היא אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בבחירת חברת קידום אתרים. זה הכרחי שתקבל הבנה ברורה מה אתה מקבל עבור הכסף שלך ואילו סוגי שירותים.

צריכים סיוע נוסף בקידום האתר?

צרו קשר כעת וקבלו 10% הנחה על כלל שירותי הקידום שלכם!

עד הפעם הבאה,

עודד בן צבי | LinkMe

פוסטים נוספים:
לינקמי – החיבור בין כתיבת תוכן לקידום אתרים בלוג
שלב 3 פרסום תוכן באתר

3. שלב פרסום תוכן באתרים בישראל לאחר שכתבנו תוכן מדויק ומפרגן שיווקית, וגם איתרנו את האתרים שיפרסמו אתכם,  הגיע זמן פרסום באתרים ישראלים! כמה זמן

קרא עוד »
דילוג לתוכן