החיבור בין כתיבת תוכן לקידום אתרים | לינקמי

לינקמי – החיבור בין כתיבת תוכן לקידום אתרים 

ניקוי וניהול מוניטין

ניהול מוניטין באינטרנט ע"י מקצועני קידום אתרים

שירותי ניהול מוניטין מקוונים משמשים עסקים כדי לסייע בשיפור התדמית והמוניטין המקוון של המותג או החברה. ניהול מוניטין מקוון הוא שירות המסייע לחברות ולאנשים פרטיים ליצור נוכחות חיובית באינטרנט. ניהול מוניטין הוא אפקטיבי במקרה של תוכן שלילי שפורסם עליכם או על החברה שלכם. אבל יחד עם זאת, ניתן להשתמש בשירות כדי לבנות ולייצר מוניטין אינטרנטי חיובי ומותאם לעסק.

ניהול מוניטין בגוגל חשוב לעסקים גדולים וקטנים כאחד. כמו כן, שירות זה חשוב גם לאנשים שרוצים להגן על המוניטין האישי שלהם מפני הכתמה מכל תוכן זדוני בפלטפורמות מדיה חברתית כמו טוויטר ופייסבוק.

ניהול מוניטין באינטרנט יכול להיות שימושי עבורכם אם אתם מחפשים לשמור על המותג המקצועי והאישי שלכם, אפשר להשתמש בשירות כדי לתקן את הנזק שנגרם על ידי התוכן השלילי באינטרנט ולהגן על פרטיותך מפני מידע לא רצוי בגוגל. אם אתה אדם פרטי, בעל עסק או כל סוג אחר של אדם שהושפע מתוכן שלילי באינטרנט, ניהול מוניטין מקוון עשוי להיות מועיל גם עבורך.

ניהול מוניטין מקוון הוא שירות המסייע לאנשים לשפר את הנוכחות המקוונת שלהם על ידי מאבק בתוכן שלילי, חדשות מזויפות וצורות אחרות של מידע מוטעה. במובן זה, שירות זה אינו זהה לשירות של שיווק דיגיטלי. זה מתמקד יותר בשיפור התדמית המקוונת של אדם או עסק, בד”כ כדי לקדם או לשפר את הניהול הנכון של התדמית האינטרנטית. שירות ניהול מוניטין יכול לכלול:

– פרופילי מדיה חברתית.

– אתרים אישיים.

– אתרי אינטרנט עסקיים.

– בלוגים ופוסטים ברשתות חברתיות ועוד.

ניהול מוניטין הוא שירות שעוזר לאנשים לעקוב, לנהל ולשפר את הנוכחות המקוונת שלהם. זה עוזר לך לשמור על המותג או המידע האישי שלך, כמו גם אפילו “להיאבק” בתוכן שלילי שעשוי להיות מפורסם על אדם, עסק, שירות או מוצר כלשהוא. באופן הזה, בין היתר, התפקיד של ניהול מוניטין הוא למנוע השלכות שליליות על העסק כתוצאה מפרסומים מקוונים שליליים.

בסופו של דבר, ניהול מוניטין בגוגל, כאשר מבוצע נכון – מאפשר לכם תמיד להיות עם היד על הדופק.

 

שולחן כתיבה לינקמי

כיצד נבצע ניקוי מוניטין בצורה אפקטיבית

בכדי לבצע פעולות של ניהול מוניטין וגם להניב מהן תוצאות, צריך להתאזר בסובלנות. גם אם זה ייקח מספר שבועות או אפילו כמה חודשים, זה בסופו של דבר עשוי להיות שווה את זה. ניהול מוניטין הוא אפשרי והוא כדאי, במיוחד אם אתם מעוניינים להמשיך את הפעילות העסקית שלכם מבלי שהיא תינזק.

בשורה התחתונה, הכי חשוב שלא לקבל את העובדה שנפגעתם מבריונות ברשת. כשם שפרסמו עליכם כתבות שליליות או מידע בעייתי, ככה גם ניתן לפרסם עליכם כתבות שיווקיות וכתבות תדמית במגוון אתרי אינטרנט חזקים ומובילים.

באילו אתרי אינטרנט ניתן לפרסם אתכם בכדי לנהל מוניטין? 

בכדי לנהל ולנקות מוניטין, אפשרי לפרסם אתכם בעשרות אתרי אינטרנט שונים, כולל אתרים חזקים ביותר ומובילים. ישנם מגזינים של חדשות, אתרים מוכרים וחזקים במדיה התקשורתית, בלוגים, מגזינים, מקומונים ועוד. כל עוד אתם מעוניינים לנקות את השם שלכם באינטרנט, סביר להניח שיהיה אפשרי לעשות זאת.

דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון, לא תמיד יהיה קל ופשוט לבצע ניקוי מוניטין עבור אדם, או בית עסק. אם פורסמה עליכם כתבה באתר אינטרנט חזק במיוחד, ייתכן שייקח זמן עד שיהיה ניתן לנקות מוניטין במקרה זה. במקרים מסוימים, ניקוי מוניטין יהיה אפילו בלתי אפשרי, כמובן.

דילוג לתוכן