החיבור בין כתיבת תוכן לקידום אתרים | לינקמי

לינקמי – החיבור בין כתיבת תוכן לקידום אתרים 

כתיבת תוכן ומאמרים

כתיבת תוכן ומאמרים לאתרים

אפשר בקלות לדבר על כתיבת תוכן למטרת קידום אתרים SEO, אבל רגע לפני זה, בואו נדבר על המהות של תוכן. מאז ימי המערות, בני האדם תמיד מצאו דרכים להעביר הלאה את הסיפורים שלהם, ליצור המשכיות. ובימינו הדיגיטליים זה ממש לא שונה.

אמנם אנחנו כבר לא מתגוררים בתוך מערות, אבל אין ספק שבימינו לשירותי כתיבת תוכן יש תפקיד מהותי. בשנים עתיקות ממש, בני אדם היו מציירים וכותבים על קירות המערה שבה הם התגוררו בכדי להעביר הלאה את סיפורם. בימינו אנחנו כבר לא מתגוררים במערות, אבל התפקיד של תוכן נשאר בערל אותו דבר. אנחנו מגוללים את סיפורינו הלאה. במקרה זה של כתיבת מאמרים ותוכן לאתר אינטרנט, המהות היא העברת התוכן ל-2 גורמים.

שולחן כתיבה לינקמי

כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט למטרת קידום ו-SEO

אנחנו מעוניינים לכתוב תוכן איכותי לאתרי אינטרנט, זאת מכיוון שאחד הגורמים שקורא את התוכן שלנו הוא גוגל. גוגל אחראי על כל מה שקשור לסקירת האתר שלנו. אם השקענו בתהליכי קידום אתרים ושיווק באינטרנט, כמו כן כתבנו תוכן איכותי – גוגל עשוי לסמן אותנו בתור איכותיים בעצמנו. הגורם השני שנחשף לתכנים שלכם? כמובן, קהלי היעד והגולשים.

כשדוקטור גוגל מסמן את האתר שלכם בתור איכותי, אתם מתחילים לטפס בדירוגים שלכם בתוצאות החיפוש. וכבר עכשיו נדגיש את המובן מאיליו (שבכל זאת צריך לציין), קידום אתרים מקצועי יצריך ממכם יותר מכתיבת תוכן בלבד. אבל אין ספק, שכתיבת התוכן היא מהותית וקריטית לתהליכים אלו של שיווק באינטרנט, ניהול מוניטין, ניקוי מוניטין, קידום בפלטפורמות החברתיות ועוד.

מה כתיבת תוכן מצריכה מכותב התוכן שלכם?

בכדי לוודא ש"תצאו" הכי איכותיים שאפשר מול גוגל ומול הגולשים וקהלי היעד שלכם, יש להדגיש את החוזקות שלכם. וזה בדיוק מה שאני עושה במהלך הכתיבה שלי על בית העסק שלכם. כותב תוכן חייב לדעת על מי ועל מה הוא כותב.

כותב תוכן אמנם לא חייב להיות איזשהו מומחה בתחומים שעליהם הוא כותב, אבל אין ספק שמחקרים מקדימים יכולים רק להועיל. כתיבת מאמרים ותכנים תצריך מכותב התוכן להכיר את החוזקות של בית העסק, אך כמו כן את התחרות שיש בחוץ לאותו עסק. על ידי הכרת המתחרים, יהיה ניתן להבין מה רלוונטי במהלך הכתיבה ומה פחות.

כמה עולה כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט?

אנשים פרקטיים תמיד שואלים: "כמה עולה?". אם כך, כמה עולה כתיבת תוכן ומאמרים? התמחור של כתיבת תוכן משתנה בהתאם לנושא שיש לכתוב עליו, בהתאם לשימוש שעושים בתוכן ועוד. בימינו יש לכם באינטרנט מחירונים בשפע, מה שגם יכול לסייע לכם להבין את התמחור המקובל בתחום זה של כתיבת תכנים.

דילוג לתוכן