החיבור בין כתיבת תוכן לקידום אתרים | לינקמי

לינקמי – החיבור בין כתיבת תוכן לקידום אתרים 

כתיבת כתבות יח"צ

כתיבת כתבות יח"צ לאתרים

אם אתם מחפשים אחר כתיבת כתבות יח"צ (יחסי ציבור), אתם מחפשים אחר כתיבה איכותית לצרכים שונים. ייתכן שאתם מעוניינים בכתיבת כתבת יח"צ למטרת קידום מוצר, אולי שירות. בין אם כך או כך, הגעתם למקום הכי מדויק. עם גישה לעשרות אתרי אינטרנט חזקים, אני אדאג שתפורסמו במקומות הנכונים לכם.

חיפשתם אחרי שירות בוטיק של כתיבת כתבות יח"צ, מה שעשוי להועיל לכם גם ברמה הפרסומית שיווקית, אבל גם ברמת ה-SEO. קידום אתרים ללא כתיבת תוכן זה כמו שקשוקה ללא פפריקה. אי אפשר לדבר על כתבות יחסי ציבור וכתבות פרסומיות מבלי לציין את התועלת הנלווית לכך. התועלת הנלווית היא קידום אתרים באמצעות כתיבת כתבות פרסום, כתבות SEO, מאמרים שיווקיים ועוד.

שולחן כתיבה לינקמי

האם אפשר לפרסם כתבות יח"צ בכל אתר אינטרנט? 

בואו נגיד ככה, אפשר לעשות מה שבא לכם. השאלה היא: האם יש בפעולה שלכם נזק, או שמא יש בה תועלת? כשכותב תוכן מתיישב לכתוב עבורכם כתבת יח"צ, הוא צריך לוודא שהכתבה עומדת להיות מפורסמת באתר רלוונטי. גוגל בודק זאת.

בואו ניקח דוגמה פשוטה. אם חברת הדברות מזיקים מעוניינת לפרסם כתבת יח"צ, יהיה אפשרי למשל לפרסם את הכתבה באתר של ניהול מבנים. כמובן, יש לוודא את הרלוונטיות הזאת גם עבור גוגל וגם בכדי שלא תטעו את הגולשים שלכם.

יאללה, פרסם אותי במגוון אתרי אינטרנט!

אם אתם מעוניינים בפרסום של כתבת יח"צ עליכם, אתם צריכים איתי ליצור קשר ולהסביר לי מה אתם עתידים לפרסם או לשווק. בין אם מדובר במוצר או בשירות, אני אשדך לכם את אתרי האינטרנט הכי רלוונטיים לפרסום.

אתם מוזמנים ליצור קשר דרך האתר, אך גם ניתן לפנות אלי טלפונית. עם עשרות אתרי אינטרנט שניתן לפרסם בהם, מחירים מנצחים ושירות מכל הלב – אני כאן לסייע.

דילוג לתוכן