החיבור בין כתיבת תוכן לקידום אתרים | לינקמי

לינקמי – החיבור בין כתיבת תוכן לקידום אתרים 

אודות

נעים להכיר, קוראים לי עודד בן צבי.

אני כותב תוכן, ומוביל אסטרטגיית קידום אתרים באמצעות כתיבת תכנים ופרסום כתבות יח"צ במגוון אתרי אינטרנט. בעברי הלא כל כך רחוק, עסקתי בתחום בריאות הנפש הקהילתית והשיקום הפסיכיאטרי של אנשים אשר מתמודדים עם מחלות נפשיות כמו סכיזופרניה, הפרעות כמו אישיות גבולית ועוד. נכון להיום, אני עצמאי בתחום כתיבת התוכן וקידום האתרים, אבל גם עובד מול אתרים מקצועיים בתחום בריאות הנפש, כמו אתר גראטוס (GRATUS). בלינק הבא תוכלו להגיע לעמוד צוות האתר, פרופיל כותב עודד בן צבי . כמו כן, ניתן ליצור עמי קשר גם דרך חברת SEOKRU

כשאני מתיישב לכתוב מאמרים או כתבות יחסי ציבור על לקוחות שלי, או עבור אנשים שאני עובד עמם, יש דבר אחד שיושב לי בראש: איכות. אני דואג שהתוכן יהיה איכותי, שאתם "תצאו" הכי איכותיים, שהיתרונות שלכם על המתחרים שלכם יהיו בולטים, והכי חשוב, אני לעולם לא מסכן אף אחד מבחינה משפטית או בבחינה השיווקית (הטעיות בפרסום – לא בבית ספרי).

אני עוסק בכתיבת תוכן וקידום אתרים, ניהול מוניטין בגוגל, פרסום של כתבות יח״צ ופרסום באתרים ישראלים. בזמן הזה שבו אני עוסק בתחומים אלו, רכשתי קשרים עסקיים עם חברות קידום האתרים הגדולות בארץ, עבורן אני גם כותב תכנים בכמויות של ״קילוגרמים״. עם השנים ולאחר כתיבה כל כך מרובה עבור חברות קידום גדולות בארץ, כיום אני מסוגל לכתוב על כל דבר ועל כל נושא כמעט, על כל תחום וכל נישה עסקית.

כל טקסט שמתקבל ממני הוא ייחודי ומקורי, לעולם לא מועתק. אני לא מבזבז את הזמן שלי על העתקות ממתחרים, ובטח שלא מסכן את מי שמזמין ממני תוכן בעקבות העתקות טקסטים ממתחרים.

אתם מוזמנים ליצור עמי קשר דרך המייל או טלפונית, ואנחנו נדבר על כתיבת תוכן, כתיבה של מאמרים ופרסום באתרים ישראליים (כתבות יח"צ למטרת SEO). 

לקוחות מספרים

דילוג לתוכן